Водонагрівачі (бойлери)

Водонагрівачі (бойлери)

Гаряча вода будь-якої пори року — вибираємо водонагрівач 

Щоб забезпечити квартиру, будинок або невелике підприємство гарячою водою, і при цьому не залежати від примх комунальних служб, потрібно встановити водонагрівач води. У каталозі магазину kwt.com.ua представлені найбільш поширені типи нагрівачів - накопичувальні і проточні. ;">Переваги накопичувальних бойлерів

  1. Невелике споживання електроенергії (в порівнянні з проточними).
  2. Доступна ціна і широкий вибір об'єму (від 15 до 2000 літрів).< br>
  3. Наявність моделей водонагрівачів, які працюють при слабкому напорі.

Важливими параметрами при виборі накопичувального водонагрівача є ціна і функціональність. Комбіновані і непрямі бойлери, в яких нагрів відбувається за рахунок теплоносія системи опалення або сонячного колектора, дозволяють знизити споживання енергії та швидко окупаються. : газові та електричні. Газовий проточний водонагрівач (газова колонка) має низку переваг і на відміну від накопичувальних бойлерів дозволяє одержувати необмежену кількість гарячої води. кількість електроенергії.

Якого об'єму купити водонагрівач? потреб у гарячій воді слід підбирати об'єм бойлера. Для невеликої батьківщини підійде водонагрівач на 50 літрів, компактні розміри якого дозволяють встановити його навіть у маленькому поміщенні.