Системи автономного живлення

Новинка
Інвертор для фотоелектричної системи VPV I 1500/1 230V 1,5 кВт Vaillant
Новинка
Інвертор для фотоелектричної системи VPV I 2000/1 230V 2 кВт Vaillant
Новинка
Інвертор для фотоелектричної системи VPV I 2500/1 230V 2,5 кВт Vaillant
Новинка
Інвертор для фотоелектричної системи VPV I 3000/1 230V 3 кВт Vaillant
Новинка
Інвертор для фотоелектричної системи VPV I 3000/1 400V 3 кВт Vaillant
Новинка
Інвертор для фотоелектричної системи VPV I 4000/1 230V 4 кВт Vaillant
Новинка
Інвертор для фотоелектричної системи VPV I 4000/1 400V 4 кВт Vaillant
Новинка
Інвертор для фотоелектричної системи VPV I 5000/1 400V 5 кВт Vaillant
Новинка
Інвертор для фотоелектричної системи VPV I 6000/1 400V 6 кВт Vaillant
Новинка
Фотоелектрична система (фотовольтарика) auroPOWER Vaillant
Новинка
Фотоелектричний модуль auroPOWER VPV P 290/2 M SWF Vaillant
В наявності
auroPOWER
0
0 грн.

Системи автономного живлення

Автономна сонячна електростанція – особливості конструкції

Фотоелектрична система, іноді звана сонячною батареєю, є системою, що складається з однієї або декількох сонячних батарей у поєднанні з інвертором для вироблення електроенергії. Ці системи використовують енергію сонця як сонячного світла до створення цієї електрики. Масив складається із сонячних панелей у будь-якій кількості комбінацій для задоволення вимог напруги та струму, що вимагаються від електричного навантаження. Ця універсальність дозволяє використовувати фотогальванічні ґрати будь-якого розміру. Наприклад, вони можуть бути встановлені на даху будинку чи будь-яких інших приміщеннях.

Як працюють ці системи?

Світло від сонця або сонячної енергії падає на сонячну панель і передає енергію матеріалу, вибиваючи вільний електрон. Коли ці вільні електрони перебувають у достатній кількості, електрика генерується з сонячної панелі у вигляді постійного струму. Залежно від того, де буде використовуватися електрика, його необхідно перетворити з постійного струму на змінний через інвертор. Цей процес відбувається відбувається в окремих сонячних елементах, які використовуються для створення панелі сонячних батарей. Процес, за допомогою якого ці клітини генерують електрику, відомий як фотовольтаричний ефект.

Як працюють сонячні батареї?

Фотоелектрична система або сонячний елемент є напівпровідником зі специфічними властивостями, інкапсульованими в матеріал, щоб захистити його від довкілля. Ці властивості дозволяють клітині захоплювати світло, а точніше фотони від сонця. У міру того, як світло сяє на сонячній батареї, воно може або поглинатися, відбивати, або проходити крізь нього.

Фотони, що поглинаються матеріалом, використовуються для вироблення електроенергії. Кількість енергії змінюється з кожним фотоном залежно від його довжини хвилі. Фотон з необхідною енергією енергії, що входить у сонячний елемент, витіснить електрон з атомів матеріалу, що виходить за дірку. Накопичення електронів призводить до наростання потенціалу напруги всередині комірки та створення того, що можна охарактеризувати як акумулятор з позитивною та негативною клемою. По завершенні схеми цих електронів створюється шлях. Цей потік електронів відомий як електрика і знаходиться у вигляді постійного струму. Правильно встановлена ​​панель сонячних батарей буде нахилена у напрямку сонця, щоб максимально збільшити час дії сонячного світла. Перешкоди, такі як хмарна погода, дерева або будівлі, що затінюють сонячні батареї зменшать кількість виробленої електроенергії. Крім того, різні географічні регіони мають доступ до різних рівнів сонячного світла, впливаючи на доступність сонця та рівень інсоляції.