Про нас

У нас є все для опалення

Інтернет-магазин КВТ один із найбільших в Україні інтернет-магазинів теплотехнічного обладнання. Ми пропонуємо: широкий асортимент побутових та промисловий твердопаливних, газових та електро котлів; димарі; обладнання для обв'язування казанів; комплектуючі; запірну арматуру; буферні ємності; все для водопостачання; кліматичну техніку; альтернативні системи опалення; монтаж; проектування та багато іншого.

Професійний підхід

Ми дбаємо про те, щоб кожен покупець 100% купував саме те, що йому потрібно. Для цього всі наші фахівці добре вивчають технічні та експлуатаційні характеристики товарів, і в процесі підбору розкажуть Вам все про товар і дадуть відповіді на питання, що Вас цікавлять. Ви можете подивитися товар у нас в офісі або на складах у регіонах, а для іногородніх клієнтів фахівці нашої компанії знімають відео огляди найбільш популярної нашої продукції. Озброївшись всією необхідною інформацією про товар, що його цікавить, і його аналоги, Ви зможете самостійно прийняти зважене рішення про купівлю саме такого товару, який потрібен саме Вам.

Тільки офіційний товар

Для нас дуже важлива наша репутація. Саме тому ми завжди несемо відповідальність за товари, які продаються в нашому сайті. Ми продаємо лише офіційний товар із гарантією на території України та можливістю сервісного обслуговування. Саме тому наші товари високо цінуються не лише серед роздрібних покупців, а й у професійному колі монтажників, будівельників-проектантів. Підтвердженням цього є велика база постійних клієнтів.

Нам довіряють

Думка кожного клієнта для нас дуже важлива. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб налагодити довгострокову співпрацю. Тому основне завдання для нас це задоволений клієнт як роздрібний покупець, так і організація. З багатьма компаніями ми спрацюємо понад 5 років. У будь-якому питанні ми завжди будемо на Вашому боці, тому що клієнт для нас це головне!

Кращі умови доставки

Всі товари Ви можете придбати з доставкою до будь-якої точки України. Ми багато працюємо з кур'єрськими кампаніями, тому маємо добрі знижки. Доставка для наших клієнтів є мінімальною.


 


Будемо раді бачити Вас у нас на складі за адресою: м. Київ, вул. Вікентія Хвойки, 18/14. Бізнес-центр "Ост Вест Експрес"