Гарантія та повернення продукці товарів з інтернет-магазину КВТ

На яку продукцію поширюється гарантія?

На всю продукцію нашого інтернет-магазину розповсюджується гарантія на відсутність заводських дефектів. Гарантія надається на різні рядки, які залежать від політики обслуговування кожного заводу-виробника. Гарантійний період наведено в описі кожного товару у нас на сайті. Підтвердженням усіх гарантійних зобов'язань є фіскальний чек та заводський талон гарантії або гарантійний талон «Інтернет-магазину КВТ».

Обов'язково перевіряйте комплектацію товару згідно з паспортом та відсутність шлюбів при отриманні товару.

Куди звертатися при настанні гарантійного випадку?

Обслуговуванням гарантійних випадків займаються сервісні центри, які авторизовані заводами-виробниками або сам завод.

Контактну інформацію сервісних служб Ви можете знайти у гарантійному талоні. Якщо такої інформації немає, зверніться до менеджерів нашого інтернет-магазину. 

У гарантійному талоні має бути зазначено:

  1. Модель товару;
  2. Серійний номер;
  3. Гарантійний термін;
  4. Дата продажу товару;
  5. Талон необхідно зберігати весь час експлуатації товару.

Чи можна обміняти чи повернути товар?

Так, звичайно, ви маєте право на обмін або повернення товару протягом 14 днів після покупки. Гарантом цього права є Закон про захист прав споживача.

Для того щоб повернути або обміняти товар необхідно щоб товар, не використовувався, і не мав слідів використання: подряпини, відколи, потертості, товар повністю укомплектований.

Якщо товар не працює, обмін та повернення товару проходить лише за висновком сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови використання не порушені. 

Обмін або повернення належної якості товару здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого обладнання, упаковки та наявності документів, що підтверджують факт покупки.

Умови повернення товару

Усі товари мають певний гарантійний термін, що вказується на упаковці або в супровідній документації та встановлюється безпосередньо виробником.

Поверненню та обміну підлягає тільки той товар належної якості, який не використовувався Вами та який зберіг товарний вигляд та властивості. Термін на повернення такого товару становить 14 днів, не рахуючи дня купівлі товару (якщо продавцем не оголошено триваліший термін повернення).

Гроші, сплачені за товар, повертаються покупцеві у день повернення купівлі (розірвання договору). Якщо у продавця (магазину) немає можливості повернути гроші відразу — виплата провадиться не пізніше, ніж через 7 днів з отримання товару.