Проектування опалення, водопостачання, каналізації


Чому варто замовити професійний проект опалення, водопостачання, каналізації


Без проекту складно визначитись із підрядником. Звертаючись до різних компаній, Ви отримаєте розливні за складом кошторису. Зіставити все це буде досить важко, а значить і зрозуміти наскільки оптимальний і вигідний варіант запропонувала та чи інша компанія.
Маючи проект, ви повністю знаєте весь перелік необхідного обладнання та робіт із його встановлення. На підставі нього достатньо запитати та зіставити ціни різних фірм з продажу та встановлення.
Без наявності проекту неможливо правильно розрахувати точну кількість матеріалів. Коли Ви купуєте все, виходячи з приблизного розрахунку, то часто бюджет збільшується на 15-20% від реально необхідного.
З проектом на руках, Ви точно знаєте кількість всього необхідного за докладним списком. Це заощадить Ваш час та гроші. Надаючи точну специфікацію з кількістю на прорахунок постачальнику обладнання, Ви можете запросити кілька варіантів пропозицій, де буде аналогічне обладнання, але у виконанні різних виробників. Таким чином отримати пропозицію за ціною бюджетного, середнього та преміум варіантів.
Без проекту, інженерних знань та досвіду проектанта дуже не просто правильно підібрати обладнання. Вибравши неправильно потужність котла - Ви переплачуватимете за перевитрату, або навпаки зіткнетеся з нестачею потужності температури в опалювальний сезон з низькими мінусовими температурами.
У грамотно розробленому проекті враховуються всі індивідуальні особливості приміщення, утеплення та побажань замовника. Усі елементи підбираються під орієнтовний бюджет.
Не маючи проекту, важко ув'язати систему опалення з іншими інженерними мережами. Наприклад, не завжди фахівці з опалення знають тонкощі системи вентиляції і як правильно правильно ув'язати між собою. Це значно подовжує процес монтажу, і надалі при допущенні помилок може серйозно ускладнити експлуатацію системи опалення.
З проектом монтаж можна буде здійснити швидко, і дозволить абсолютно правильно провести стикування між собою інженерних мереж, щоб вони працювали злагоджено та не чинили негативних впливів.
Без проекту не вдасться об'єктивно оцінити всі витрати на монтаж системи опалення. Під час виконання робіт виникатимуть непередбачені витрати, за які доведеться додатково сплачувати.

Маючи проект компанії з встановлення та сервісу, одразу зможуть надати об'єктивну вартість усіх послуг.

Основні етапи проектування систем опалення


Технічне завдання на проект
Ми надаємо опитувальний лист, який заповнює замовник. Наші фахівці за потреби нададуть професійну консультацію та допоможуть з її заповненням. На цьому етапі надається план/схема приміщень або споруд.

Виїзд інженера
При необхідності виїзд на об'єкт інженера для збору точних даних щодо енерговтрат будівлі, тепловізійна зйомка.

Теплотехнічний розрахунок
Виробляється теплотехнічний розрахунок будівлі, у процесі якої визначаються основний та додаткові тепловтрати та теплонадходження.

Підбір потужності Визначається теплова потужність у системі опалення та вибір основних та при необхідності другорядних джерел енергії тепла (котла, теплового насоса, сонячного колектора, калориферу тощо).

Гідравлічний розрахунок
Розробка гідравлічного розрахунку системи опалення, який складається з підбору перерізів основних магістралей та їх відгалужень, та стикування їх за тиском. Також у цьому етапі підбирається запірно-регулююча арматура (крани, насосні групи, гідрострілки, сервоприводи), регулятори тиску тощо.

"ТЕО" Техніко-економічне обґрунтування проекту.

Підбір елементів обігріву
Проводиться підбір та розрахунок необхідної кількості обладнання обігріву – радіаторів, конвекторів, фанкойлів, елементів теплої підлоги.

Проектування супутніх інженерних мереж Етап проектування систем гарячого, холодного водопостачання та каналізації.

Специфікація Складання загального списку всього обладнання (специфікації)
 • Що включає готовий проект?

  Після завершення робіт ми передаємо замовнику таку технічну документацію:

  • Плани всіх поверхів споруди (за потреби з розрізами, фрагментами) з усіма елементами системи опалення;
  • Аксонометричні схеми;
  • Специфікацію всього обладнання у проекті.
  • У комплекті документації будуть креслення з такими позначеннями:
  • Місце розташування всіх магістралей, з діаметрами та матеріалами виготовлення;
  • Місце розташування радіаторів;
  • Місце розташування елементів теплої підлоги, з кроком його укладання;
  • Розташування всіх радіаторів опалення та конвекторів, з габаритними розмірами.


  Чому варто нам довірити розробку проекту?Наш практичний досвід проектування та монтажу понад 10 років.

Ми цінуємо Ваш час, тому робимо роботи швидко та якісно.

Найвигідніші ціни на проектування у Києві та Україні, а при замовленні у нашій компанії монтажу – проект у ПОДАРУНОК.

Комерційна пропозиція за оптовими цінами на постачання обладнання згідно специфікації проекту з широким діапазоном бюджету. Для кожного клієнта ми підбираємо обладнання, яке максимально задовольнить фінансові можливості замовника.

Ми працюємо лише з сертифікованим офіційним обладнанням, з повною гарантією та сервісом.

Виробляємо весь спектр послуг під ключ - проектування, постачання обладнання, монтаж та подальший сервіс.

 Вартість послуг проектування опалення, водопостачання та каналізації

Проект опалення, водопостачання та каналізації до 250 м2
15 грн./м2
Проект опалення, водопостачання та каналізації понад 250 м2
12 грн./м2
Тепловізійна зйомка
2500 грн.
Виїзд інженера на об'єкт
Компенсація ПММ
Виникли питання? Телефонуйте!  (098) 633-9-555   (066) 633-9-555   (093) 264-9-555