Співпраця з нами

Залучаємо до співпраці партнерів

Постачальникам товарів

Компанія КВТ динамічно розвивається і постійно стежить за підвищенням якості обслуговування своїх клієнтів та задоволенням потреб та запитів покупців. Ми зацікавлені у розширенні асортименту товарів на нашому інтернет-магазині. Тому ми готові розглянути пропозиції співробітництва щодо нових, не представлених на нашому сайті товарів належної якості за вигідними умовами. Також ми розглянемо пропозиції співробітництва щодо товарів, які вже є серед товарів, які пропонує наш магазин, якщо умови будуть більш привабливими та вигідними. Для розгляду Вашої пропозиції Вам необхідно надати таку інформацію:

  1. Контактні дані, які включають: адресу сайту, E-mail, телефон контактної особи. Це дозволить нам зв'язатися з Вами для уточнення всіх неясностей та детальніше обговорити умови співпраці;
  2. Каталог запропонованих Вами товарів з коротким описом бренду з прайсом.

Інтернет-магазинам, приватним підприємцям та монтажним організаціям

Запрошуємо до співпраці інтернет-магазини, крупно- та дрібнооптові торгуючі компанії, роздрібні мережі та магазини, а також монтажні організації. Раді запропонувати Вам взаємовигідні умови співпраці. Можлива співпраця як за дрібним, так і великим оптом.