Тепла підлога

Тепла підлога

Тепла підлога — комфортний і економний спосіб опалення

Обігрів приміщення, де прилади опалення розташовані внизу, найбільш ефективне, оскільки повітря, нагріваючись, піднімається. Тепла підлога прогріває приміщення рівномірно і з меншими витратами (якщо порівнювати з радіаторами). підвищеної температури та зон холоду.

 • Естетичність. Вся розведення прихована під підлогою, не з'їдається корисна площа приміщення.
 • Економічність. Велика площа нагріву дозволяє знизити температуру теплоносія, тим самим заощадити від 20 до 40% на опаленні за сезон. Перш ніж купити теплу підлогу потрібно визначитися, який вид підійде для вашої оселі (квартири) водяний або електричний. У магазині КВТ можна придбати теплу підлогу як під ламінат, так і під плитку. підлога. Розрізняють настильний та бетонний спосіб монтажу. Настильна тепла підлога виграє в комфорті установки, але її теплопродуктивність на 15-20% менша, ніж у бетонної.

  Електрична тепла підлога, її види, особливості експлуатації

  Існує три основні види електричного теплої підлоги (за типом нагрівальних елементів)

  1. кабель для теплої підлоги
  2. плівкова тепла підлога
  3. < li>нагрівальні мати

  Незважаючи на простоту монтажу, електрична тепла підлога погано переносить точкові навантаження. Така підлога ідеальна як додаткове джерело обігріву.

  У каталозі магазину КВТ представлена ​​тепла підлога ціна якої дуже демократична, при цьому її якість відповідає європейським нормам.