Твердопаливні котли

Опалювальні котли – види, особливості, переваги

Центр теплотехніки КВТ пропонує своїм клієнтам величезний вибір різноманітних опалювальних котлів вітчизняного та зарубіжного виробництва.

Серед нашого асортименту котли, як побутового, так і та промислового призначення. Ми працюємо від виробників, тому пропонуємо тільки найвигідніші ціни та спеціальні умови для монтажних та будівельних організацій.

Газова ситуація в Україні вивела твердопаливні котли на широку популярність серед населення. Класичні, тривалого горіння, пелетні – основні напрямки серед котлів на твердому паливі. Серед газових опалювальних агрегатів користуються попитом конденсаційні та звичайні парапетні та димохідні котли. в умовах наявності 2-х тарифних лічильників та відсутності газу в деяких домоволодіннях також мають інтерес серед населення. Надзвичайно важливо зробити підбір потужності правильно, тільки таким чином споживання енергоносія буде мінімальним, і котел не буде працювати на знос.

Спеціалісти нашої компанії допоможуть на будь-якому етапі підбору провести професійну консультацію, зробити проект самого опалення про особливості встановлення та експлуатації.

Вибрати та замовити будь-який котел Ви можете у нас на сайті kwt.com.ua або приїхати до нас в офіс у м. Києві.