Заказать обратный звонок

Джакузі на дровах

Джакузі на дровах

Хочете насолоджуватися водними процедурами на свіжому повітрі, незалежно від пори року? В такому випадку купити дерев’яну купіль з підігрівом – це відмінне рішення. Такий hot tub користується популярністю в багатьох країнах, де сильні лазневі традиції, адже що може бути приємніше, ніж зануритися в теплу воду, випробувати розслаблення від впливу заспокійливих струменів і зняти напруженість у всьому тілі!


У нашому інтернет-магазині ви можете купити купіль з підігрівом для установки в приватному будинку, сауні або готелі за найвигіднішими цінами.


Що таке купіль на дровах? Цей вид міні-басейну нерідко називається бочкою для лазні, і купити її можна як для власних потреб, так і для бізнес-цілей. Неглибока купіль дозволяє зануритися в чисту, теплу воду відразу декільком дорослим людям. Додатково можна до такого hot tub купити ще й пристрій для аеромасажу і гідромасажу – в такому випадку ви купите справжній джакузі на дровах, готовий до роботи на відкритому повітрі. Додавайте в воду ароматичні композиції, встановіть барну стійку – і приємне проведення часу для вас і ваших близьких забезпечено.

Читать полностью

В данной категории нет товаров.