Заказать обратный звонок

Газові колонки

Vaillant (Вайлант) MAG pro 11-0/0 XZC+

Vaillant (Вайлант) MAG pro 11-0/0 XZC+

АКЦИЯ

Цену уточняйте

Показано с 1 по 1 из 1 (всего 1 страниц)

Газові колонки

Газові колонки - ефективне рішення для підготовки гарячої води в будинку

Газова колонка використовується для постійного підігріву води в загальній системі водоотдачи. При нагріванні води газовий водонагрівач використовує різне паливо, електроенергію або теплоносій, який подається від зовнішнього джерела енергії. Такий пристрій дозволить використовувати гарячу воду з різних джерел в одному приміщенні, а також піти від проблем з перебоями в центральній системі. Купити газовий водонагрівач є, тому як ціни на них знаходяться в різних межах.

Три головних складових пристрою:

  • газогорелочное пристрій і система виведення газів;
  • теплообмінник;
  • модуль розпалу й управління.

Нагрівання утворюється за рахунок надходження тепла, яке виходить в момент горіння газу. Горіння виходить з пальника, що знаходиться в камері згоряння. Чи не вигорілі гази, які залишилися в ній, виводяться за допомогою димоходу.

Для робочого процесу газовій колонці необхідно три труби - одна подає газ, друга холодну воду і третя для виходу гарячої води. Колонка має два пальники - основна і запальна. Кран відкривається і розкривається клапан, що пропускає газ. Нагріта вода слідом подається в кран, а продукти горіння газу зникають через димохід в колонці.

Основні функції газової колонки:

Газ контроль. Контролює присутність вогню на пальнику, коли раптом воно гасне, то зупиняється надходження газу.

Слідкування за відпрацьованими газами. Відстежує присутність тяги в димоході. Коли продукти горіння не виводяться, газ припиняє надходити.

Контроль протоки або ж гідравлічний клапан. Вимикає пристрій в тому випадку коли натиск води не дуже сильний або ж відсутня абсолютно.

Захист від перегріву. Термодатчики стежать за градусами в теплообміннику, якщо відбувається перегрівання (закипання) води. Це подовжує період експлуатації приладу, а інакше при закипанні теплообмінник може порвати.

Ці всі функції потрібні для якісної експлуатації газової колонки.

Читать полностью