Заказать обратный звонок

Водонагрівачі, бойлери

Водонагрівачі, бойлери

Гаряча вода в будь яку пору року — вибираємо водонагрівач 

Щоб забезпечити квартиру, будинок або невелике підприємство гарячою водою, і при цьому не залежати від примх комунальних служб, потрібно встановити водонагрівач води. У каталозі магазина kwt.com.ua представлені найбільш поширені типи нагрівачів - накопичувальні і проточні.

Переваги накопичувальних бойлерів

  1. Невелике споживання електроенергії (в порівнянні з проточними).
  2. Доступна ціна і широкий вибір об'єма (від 15 до 2000 літрів).
  3. Наявність моделей водонагрівачів, які працюють при слабкому напорі.

Важливими параметрами при виборі накопичувального водонагрівача є ціна і функціональність. Комбіновані і непрямі бойлери, в яких нагрів відбувається за рахунок теплоносія системи опалення або сонячного колектора, дозволяють знизити споживання енергії та швидко окупаються.

Види проточных водонагрівачів

Нагрівачі води проточного типу існують двох видів: газові та електричні. Газовий проточний водонагрівач (газова колонка) має низку переваг і на відміну від накопичувальних бойлерів дозволяє отримувати необмежену кількість гарячої води.

Електричний проточний нагрівач, як і газовий, не обмежує споживача в обсязі гарячої води, але витрачає досить велика кількість електроенергії.

Якого об'єму купити водонагрівач?

Залежно від потреб в гарячій воді слід підбирати об'єм бойлера. Для невеликої родини підійде водонагрівач на 50 літрів, компактні розміри якого дозволяють встановити його навіть в маленькому приміщенні. 

Читать полностью